МФК «Рівне» серед гравців вищої ліги не розгубився

1805 0

П’яте місце у фіналі Літніх спортивних ігор України з міні-футболу, що відбулися у Києві, посіла збірна Рівенської області, сформована з гравців МФК «Рівне». Нашій команді протистояли суперники, до складу яких входили переважно гравці клубів вищої ліги. Та незважаючи на це, у чотирьох матчах рівняни програли лише раз.

Першим нашим суперником була збірна Київської області, сформована на базі столичної команди «Метрополітен». За словами представника рівенської команди на цих змаганнях Віталія Засморжука, перемогти міг кожен з суперників, у підсумку ж перемогла дружба — 1:1. Честь збірної Запорізької області захищали представники клубу «ДСС». По ходу гри рівняни програвали — 3:6, але пішли ва-банк, замінили воротаря і як результат — 6:6. Фаворитом групи була збірна Дніпропетровської області (базовий клуб «Будівел»), яка у стартових двох іграх перемогла. Для того, щоб вийти з групи з другого місця, а відтак розіграти «бронзу», підопічним Юрія Баховського потрібно було перемогти. На початку другого тайму рівняни були попереду — 2:1, але на останніх хвилинах наша команда «розсипалась» — 2:6. У поєдинку за 5 місце рівняни перемогли збірну Харківщини — 5:3. — Результатом задоволені, — говорить Віталій Засморжук. — Могли бути третіми, а могли — і сьомими. Загалом п’яте місце у такій компанії — це непогано. Ми побачили справжню вищу лігу і зрозуміли, що поки що нам туди зарано. Гравці вищої ліги наприкінці сезону були втомлені, грали за рахунок майстерності, класу, ми ж — за рахунок бажання і молодості, продемонструвавши щирий футбол.