МФК «Рівне» та ДЮСШ №4 — попереду

1967 0

Доволі вдало виступають у цьому сезоні дві рівенські міні-футбольні команди: МФК «Рівне» — у першій, а ДЮСШ №4 — у другій лізі. Заключний матч першого кола у першій лізі старша команда проводила у Дрогобичі, де без проблем розібралася з тамтешнім «Каменярем» — 10:4. Таким чином, на міні-перерву між колами підопічні Юрія Баховського пішли, ділячи першу сходинку зі столичним «Метрополітеном», в активі рівнян п’ять перемог і лише одна поразка.

Доволі вдало виступають у цьому сезоні дві рівенські міні-футбольні команди: МФК «Рівне» — у першій, а ДЮСШ №4 — у другій лізі. Заключний матч першого кола у першій лізі старша команда проводила у Дрогобичі, де без проблем розібралася з тамтешнім «Каменярем» — 10:4. Таким чином, на міні-перерву між колами підопічні Юрія Баховського пішли, ділячи першу сходинку зі столичним «Метрополітеном», в активі рівнян п’ять перемог і лише одна поразка. Юні підопічні Віталія Засморжука чергову гру проводили на своєму майданчику проти львівського «ЛБІ-Аваль». Гра вийшла напруженою, і завершилась вона внічию — 4:4. Через втрачені очки ДЮСШ №4 скотилася у турнірній таблиці з першого на третє місце, у рівнян 4 перемоги, 2 нічиїх та 1 поразка. За словами п. Засморжука, на цьому етапі завдання — потрапити у четвірку, саме чотири кращі команди у фінальному турнірі розіграють перше місце. Після цього переможець нашої зони зустрінеться з переможцями інших зон другої ліги.