МФК «Рівне» виходить на друге місце

1676 0

Напружені матчі між міні-футбольним клубом «Рівне» та «Львівською пивоварнею» стають вже традицією. Нагадаю, що на початку сезону ці команди зустрічалися на кубковій стежці, і тоді лише в серії післяматчевих пенальті виграли «пивовари».

Напружені матчі між міні-футбольним клубом «Рівне» та «Львівською пивоварнею» стають вже традицією. Нагадаю, що на початку сезону ці команди зустрічалися на кубковій стежці, і тоді лише в серії післяматчевих пенальті виграли «пивовари». Цього разу вони зустрічалися в рамках чемпіонату, причому львів’яни приїхали до Рівного у ролі лідера першої ліги. Гра вийшла звично нервовою: рівняни чудово налаштувались на матч, та й гостям самовіддачі було не позичати (падіння гравців з розгону на дерев’яну підлогу — видовище не для слабконервових). І хоча «Пивоварня» на сьогодні лідер, за грою відчувалася перевага наших хлопців, які увесь час, починаючи з перших секунд, утримували перевагу в рахунку. Хочеться відзначити впевнену гру капітана МФК «Рівне» Андрія Паршикова, який у проміжку з 22-ї до 28-ї хвилини провів три важливі голи. Не менш важливим був гол Федора Мельничука на передостанній хвилині з пенальті при рахунку 5:4. Врешті рівняни виграли — 6:4 (крім Паршикова та Мельничука, голи провели Валерій Шипуков та Сергій Щубак). Перемога дозволила підопічним Віталія Засморжука піднятися у турнірній таблиці першої ліги на друге місце, і тепер МФК «Рівне» відстає від «Львівської пивоварні» лише на очко. Приємно бачити у групі кращих голеодорів ліги і нашого Андрія Паршикова, який у семи матчах забив 11 голів. Наступний поєдинок рівняни проведуть у Києві проти «Метрополітену». Результати інших матчів туру: «Енергія» (Ч) — «Метрополітен» — 3:5, «Енергія» (Л) — «Київ-НТУУ» — 2:2, «Ураган» — «Фаворит-Орта» — 6:2.