МФК «Рівне» вистачило ненадовго

2736 0

Черговим суперником міні-футбольного клубу «Рівне» у чемпіонаті була столична «Планета» — міцний середняк з чималою кількістю досвідчених виконавців у складі. У цій грі наш наставник Юрій Баховський зі старту вирішив ризикнути, залишивши у першому таймі на лаві капітана Романа Волоха та одного з найкращих бомбардирів (8 голів) Володимира Сондака. І ризик себе виправдав.

Черговим суперником міні-футбольного клубу «Рівне» у чемпіонаті була столична «Планета» — міцний середняк з чималою кількістю досвідчених виконавців у складі. У цій грі наш наставник Юрій Баховський зі старту вирішив ризикнути, залишивши у першому таймі на лаві капітана Романа Волоха та одного з найкращих бомбардирів (8 голів) Володимира Сондака. І ризик себе виправдав. Рівняни гідно протистояли супернику до перерви. На 10-й хвилині Олександр Басіч відкрив рахунок у зустрічі, щоправда, на 18-й хвилині господарі відігрались. Здавалося, зі свіжими Волохом та Сондаком МФК «Рівне» мав би дотиснути суперника. Втім, рівняни створювали, а згодом марнували момент за моментом, а ось досвідченим киянам, як розповів наш тренер, для взяття воріт вистачало і напівмоментів. Як підсумок, гра на зустрічних курсах завершилася з дещо незакономірним рахунком — 5:1 на користь «Планети». Як тут не згадати попередній домашній матч проти харківського «Локомотива», в якому рівняни теж багато створювали, але мало забивали, зазнавши поразки — 1:4. Незважаючи на чергову поразку, не втрачає оптимізму Юрій Баховський. За його словами, головний тренер збірної України Геннадій Лисенчук, який був інспектором на грі, високо оцінив МФК «Рівне», назвавши нашу команду майбутнім українського футзалу. Наступний матч рівняни проведуть вдома. У п’ятницю о 14-й годині МФК «Рівне» прийматиме аутсайдера вищої ліги львівський «Кардинал». Незважаючи на впевнену виїзну перемогу в першому колі — 7:2, нашій команді не варто недооцінювати суперника. Тим більше, у цьому чемпіонаті рівняни неодноразово демонстрували, як вони вміють програвати виграшні поєдинки.