МФК «Рівне» втратив «золоті» очки

1499 0

Все хороше рано чи пізно закінчується, пересвідчився у цьому міні-футбольний клуб «Рівне». Після чотирьох перемог у чемпіонаті й однієї у Кубку рівняни таки програли. Прикрість трапилась в Іллічівську в центральній грі Західної підгрупи першої ліги. Поєдинок двох колективів, що мали стовідсотковий очковий доробок, завершився перемогою «Іллічівця» — 5:3. Провалила наша команда початок гри, пропустивши на 1-й та 6-й хвилинах.

Все хороше рано чи пізно закінчується, пересвідчився у цьому міні-футбольний клуб «Рівне». Після чотирьох перемог у чемпіонаті й однієї у Кубку рівняни таки програли. Прикрість трапилась в Іллічівську в центральній грі Західної підгрупи першої ліги. Поєдинок двох колективів, що мали стовідсотковий очковий доробок, завершився перемогою «Іллічівця» — 5:3. Провалила наша команда початок гри, пропустивши на 1-й та 6-й хвилинах. На 8-й хвилині Вадим Жак відставання скоротив. Після цього за фол останньої надії було вилучено нашого воротаря Павла Чемериса. Втім, на 21-й хвилині після удару Едуарда Петрика рахунок став рівним — 2:2. На жаль, нічия була недовго — 25 і 36-та хвилини стали успішними для господарів. Але рівняни не здавались, і на 37-й хвилині завдяки автоголу «Іллічівця» рахунок став 3:4. Наша команда кинулась в останній і вирішальний бій, який у підсумку програла — разом з фінальним свистком господарі провели нам гол у порожні ворота. Поразка — 3:5, яка не лише завадила МФК «Рівне» очолити турнірну таблицю, але й відібрала у нас важливі три «золоті» очки, яких може і не вистачити у фінальному турнірі. — Ми були сильнішими за суперника, — каже головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — Грали загалом добре, і претензій до футболістів у мене немає. На жаль, провалили початок, також десь нам не пощастило, десь судді були не на нашому боці. Але навряд чи варто було розраховувати пройти чемпіонат без втрат. Тим більше, що «Іллічівець» — сильний суперник, він посилився гравцями одеського «Локомотива» і, як і ми, налаштований на вихід до вищої ліги. Наступну гру МФК «Рівне» проведе найближчої неділі на своєму майданчику проти «Імпульса» з Шостки. Початок матчу — о 15 годині.