МФК «Рівне»: за крок від сенсації

1479 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» був за крок від сенсації. Після поразки — 1:5 у першій чвертьфінальній грі Кубка України у Львові від «ТВД», у повторному поєдинку рівняни ледве не відігрались. Ще за рахунку 0:0 МФК «Рівне» мав три стовідсоткові моменти. Потім наша команда вигравала — 2:0, а за 4 хвилини до завершення матчу — 3:1. У підсумку ми перемогли — 3:2, втім, до півфіналу Кубка не потрапили. Та незважаючи на це, нинішній кубковий сезон рівнянам варто віднести собі в активи — п’ять матчів з командами вищої ліги, в яких чотири перемоги.

Роман Ковальчик, головний тренер команди «ТВД»: — Хвилюватися довелося з першої до останньої хвилини. Десь я недоналаштував своїх підопічних. Я їм казав, що «Рівне» вдома грає дуже сильно, плюс специфічний зал. Втім, рахунок 5:1 у першій грі їх розслабив. У підсумку вам не вистачило кількох голів для загальної перемоги. Хороша у вас команда, а головне, вона у правильних руках. Хороші вболівальники. Застереження лише одне — вам пора у вищу лігу. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Завжди хочеться кращого, але, напевно, цей рахунок цілком закономірний. Ми могли як забити ще, так і пропустити. Втім, за настроєм на боротьбу, за самовіддачею ми сьогодні переграли «ТВД». І це при тому, що в цій команді гравці як національної, так і молодіжної збірної України. Суперник — дуже грізний, посідає третє місце у вищій лізі, але шанси у нас були. І якби ми вийшли до півфіналу, це була б сенсація на всю Україну. Та незважаючи на те, що ми не вийшли до півфіналу, піду в роздягальню й подякую хлопцям за хорошу гру. Після кубкової гри з «ТВД» на рівнян очікував пропущений поєдинок у першій лізі проти «Каменяра» з Дрогобича. За домовленістю обох колективів гру обслуговувала змішана дрогобицько-рівненська суддівська бригада, інспектував гру рівнянин Віктор Травський. Зважаючи на це, можна було спрогнозувати напівтовариський характер поєдинку. Так і вийшло, особливих пристрастей вболівальники не побачили. Рівняни вже на 11-й хвилині перемагали — 5:0, потім дещо знизили оберти і перемогли — 8:2. Чотири голи у цій зустрічі на рахунку Володимира Сондака, і тепер в його активі 22 м’ячі у дев’яти матчах, а відтак перше місце у списку бомбардирів Західної підгрупи першої ліги. 14 голів на рахунку Вадима Жака, це друге-третє місце у цьому ж списку. Цих вихідних МФК «Рівне» без Волоха, Савчука та Жовтуна братиме участь у фінальному турнірі в рамках Універсіади України, що проходитиме у Києві. Наступний матч чемпіонату рівняни проведуть 1 березня у Рівному проти столичного «Уніспорту».