МФК «Рівне» змусив лідера понервувати

1428 0

Заключну гру в першому колі і першу в новому році міні-футбольний клуб «Рівне» проводив на своєму майданчику проти одного з лідерів вищої ліги львівської команди «Тайм». Перед поїздкою до Рівного львів’яни зіграли внічию та програли, а тому опустилися з першої сходинки на другу, пропустивши вперед донецький «Шахтар».

Усупереч очікуванню, перший тайм пройшов в абсолютно рівній боротьбі. Глядачі не побачили голів, але побачили чимало гострих моментів, у тому числі у виконанні нашої команди. Після перерви події розгорталися калейдоскопічно. Гості швидко забили два голи. Рівняни не менш швидко зусиллями Петрика та Дармовіса рахунок зрівняли. У цей момент наша команда, упіймавши кураж, понеслася вперед, оголивши тили. Звісно, можна було схаменутися, повернутися до обережної гри від захисту, втримуючи нічию, але колишній нападник «Вереса» та «Случа» Юрій Баховський на це не пішов. Рівняни пішли шукати щастя до воріт суперника і, як наслідок, пропустили ще двічі. Отож поразка — 2:4. — Гра вдалася, — сказав після гри Юрій Баховський. — Суперник був дуже серйозний, він ставить перед собою завдання стати чемпіоном, і, цілком ймовірно, він свого досягне. Досвідчений тренер поставив гру, нам ще треба вчитися таких комбінацій. І ми вчимося. Та у будь-якому разі бій дали. Забий ми гол при рахунку 2:3, ще невідомо, як би усе закінчилося. — Хворого Сергія Щербакова сьогодні на воротах замінив молодий Павло Чемерис, який останнім часом не потрапляв навіть до заявки, чи задоволені ви його грою? — Відстояв добре, не раз нас виручив. Він показав, що може грати на високому рівні. Але мене не влаштовує, коли, відстоявши одну гру, воротар провалює наступні десять. Тому йому треба ще рости і рости. — Наступні матчі МФК «Рівне» проведе в рамках Кубка України проти все того ж «Тайму», які завдання на цей турнір? — У нас головний турнір — це чемпіонат України. Саме на ньому ми зосередимо усі наші зусилля. Керівництво клубу порадилося і вирішило відмовитись від подальшої участі у Кубку. Тому нині усі думки зосереджені на майбутній грі проти сумчан, яка відбудеться 24 січня о 13 годині. Результати інших матчів 15-го туру: «Локомотив» — «Моноліт» — 5:2, «ТВД» — «Контингент» — 4:0, «Ураган» — «Енергія» — 6:3, «Планета» — «Єнакієвець» — 4:2, «Кардинал» — «Марріон» — 2:1, «Шахтар» — «ЛТК» — 9:1.