Михайло Романчук більше не виступатиме за Рівненщину

1495 0

Ми у соцмережах:

Михайло Романчук більше не виступатиме за Рівненщину

Дворазовий призер Олімпіади у Токіо, рівненський плавець Михайло Романчук з 2022 року виступає за Хмельницьку область.

 Про таке рішення спортсмена стало відомо з профільного міністерства, повідомляє "Суспільне".

Михайло Романчук розповів, що приймав рішення, зважаючи на перспективи після завершення кар'єри. Тож наприкінці 2021 року він написав на Міністерство молоді та спорту заяву з проханням всі його виступи з січня 2022 року зараховувати за Хмельницькою областю.

Начальник обласного управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський розповів:

- Міністерство видає щорічно наказ, де затверджує списки команд і вже у тому списку його затвердили як спортсмена Хмельницької області. Нікого він не ставив до відома, для нас це було великим здивуванням. Від нас він отримав все, що згідно з законом можна було отримати. Все, що обіцяли, все виконали й заплатили.

За словами Віталія Ліпського, за час, коли плавець виступав від Рівненщини, він отримав квартиру у Рівному, після Олімпіади – 1,5 млн грн на покращення житлових умов, земельну ділянку під будинок в обласному центрі. Спортсмен отримував одноразові виплати, йому призначали і максимальні стипендії. У серпні 2021 року Романчук отримав звання "Почесний громадянин міста".

Михайло Романчук розповів, що пішов з Рівненщини не через образи чи непорозуміння:

- Справді, такою підтримкою мало хто зі спортсменів може похвалитися, це факт. Але рішення було прийняте, тому що прийшов час обирати місце проживання на майбутнє. З дружиною вирішили, що це буде Хмельницький, там ми будемо облаштовуватись. Всі ми дорослі люди, розуміємо, що на спорті життя не закінчується. І мені потрібно зараз думати, чим я буду займатися після спортивної кар'єри, яка, на жаль, не така довга, як хотілось би.

Тренер з плавання Петро Нагорний, який виховав медаліста Олімпійських ігор Михайла Романчука, заявив, що продовжує співпрацю зі спортсменом. Перехід його до Хмельницької області коментувати відмовився.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також