Микола Несенюк: Хто читав регламент?

680 0

Ми у соцмережах:

Микола Несенюк: Хто читав регламент?

Цими днями в українських ЗМІ прозвучало кілька заяв від не останніх в нашому футболі людей. Ці люди обурені численними переносами матчів чемпіонату України через те, що їхні учасники грають у єврокубках. Це, мовляв, руйнує структуру змагань, ставить учасників чемпіонату у нерівні умови і так далі. І це все справді так. Але винні у цьому не клуби, які переносять свої ігри на невідомо коли, і не футбольне начальство, яке ці перенесення дозволяє. У цьому винні ті, хто на це скаржиться.

Бо скаржитися можуть лише ті, хто не читав регламент чемпіонату де є параграф 15 статті 5 у якому зазначено, що “У разі участі основної та/або юнацької команд у клубних турнірах УЄФА (Ліга Чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, Ліга Конференцій УЄФА, Юнацька Ліга УЄФА) за клопотанням клубу-учасника відповідного турніру УЄФА, та за погодженням Дирекції УПЛ може ухвалюватися рішення щодо переносу матчу відповідного туру Чемпіонату УПЛ або Чемпіонату U-19, що заплановані між матчами зазначених клубних турнірів УЄФА, на резервну дату, яка окремо визначається клубами погодженням Дирекції УПЛ. У разі відсутності згоди між клубами, рішення щодо дати проведення матчу приймає Дирекція УПЛ». Кінець цитати.
 
Коли перевести цей параграф на людську мову отримаємо становище, за якого декілька учасників єврокубків вільні переносити свої матчі чемпіонату України, які припадають на період між поєдинками єврокубків. І нема на це ради!
 
Цього би не було якби керівники наших “футбольних клубів” або уповноважені ними особи читали регламент чемпіонату, який затверджується після погодження з усіма його учасниками. Виходить, що спочатку погодили не читаючи, а тепер обурюються! Я розумію, що прочитати 187 сторінок регламенту справа нелегка. Не знайшлося кому це зробити серед численного прерсоналу, яким обзаводяться всі новостворнені “футбольні клуби”. Якось забули там, що окрім регулярного нагадування власнику про те, який він мудрий, його підлеглі мають хоча би читати офіційні документи. Щоб потім не ставити цих власників у незручне становище. Сподіваюсь, що наступного разу так і буде.

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також