Микола Несенюк: Польська пропаганда

412 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Польща є тепер чи не єдиною зарубіжною країною, де новини про Україну продовжують залишатися у центрі уваги місцевих ЗМІ. Немає випуску новин де би не сказали щось про нас, про війну, що триває, і кінця якій не видно. Поляки оперативно подають і коментують усе, що говориться або робиться у світі і має стосунок до нас. Коментарі, звісно, завжди на нашу користь.

Що цікаво, поляки ніколи, повторюю, ніколи не цитують російських журналістів чи пропагандистів. Хоч тих, хто там і проти нас, хоч тих, хто втік і ніби за нас. Для поляків існують виключно офіційні заяви офіційних осіб нашого спільного ворога. Крапка.
Що заважає нам робити це ж саме? Чому українська стрічка новин переповнена цитатами #апів, посиланнями на них чи коментарями їхніх заяв? Чому ми і досі дивимось на світ очима ворожих #апів, а не очима дружніх поляків? Про власні очі мовчу – їх у нас досі немає. Якби були, то ми вже давно вступили би до НАТО та Євросоюзу як ті ж поляки. Але ж ми не можемо і дня прожити без #апів. Тому й маємо те, що маємо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також