Микола Несенюк: Таємниця Медведчука

1006 0

Ми у соцмережах:

Микола Несенюк: Таємниця Медведчука

Не минуло й трьох тижнів з того часу як я згадав Медведчука, про якого підозріло довго не було нічого чути. Тепер все роз’яснилося – заарештованого зрадника готували на обмін аби визволити наших бійців. Тих самих, які за наказом Зеленського здалися в полон в Маріуполі. В жодному разі не збираюсь оцінювати рівноцінність згаданого обміну – життя і здоров’я кожного українського воїна безцінні!

Я про інше. Про те, що як я і передбачав, жодного суду над Медведчуком так і не відбулося. Тому юридично він ні в чому не винний і цілком може вимагати тепер у міжнародних судах компенсації від України за незручності, які доставило йому перебування під арештом. Звісно, коли ці незручності були.

Чому так сталося? Хіба не можна було обміняти вже засудженого Медведчука? Про це я вже багато разів писав – суд над цим зрадником невигідний як нинішній нашій владі, так і всім попереднім. Кажуть, що попри видачу Медведчука все одно судитимуть і він буде суворо покараний. Приблизно так само, як «засуджений заочно» Янукович, який, треба думати, переживає від цього засудження нестерпні страждання десь на російській дачі.

Стверджують, що нібито Медведчук вже дав СБУ всі необхідні свідчення. Немає жодних сумнівів у тому, що всі свідчення Медведчука, якщо вони справді були, назвуть абсолютно секретними і ми про них ніколи не дізнаємось. За одним винятком – звинувачення проти Порошенка, які Медведчук прочитав на камеру, і які потім довго і продуктивно крутили всюди, де лише можна.

Припустимо, що Порошенко справді зрадник і діяв разом із Медведчуком. То чому його не заарештовують? Чому ми не чуємо про інших зрадників, яких досі повно у тій же Верховній Раді, і яких теж можна було би заарештувати аби потім обміняти на наших полонених? Чому ми не почули про них від заарештованого Медведчука?

Запитання риторичне – ми і без нього добре знаємо хто у нас зрадники! І жодних таємниць!

Микола НЕСЕНЮК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також