Микола Несенюк: Вірменський "коньяк" і шотландське віскі

444 0

Ми у соцмережах:

Микола Несенюк: Вірменський

Українці, що народилися в СССР, щиро вірили в те, що вірменський "коньяк" найкращий у світі, і тому миттєво змітали його з полиць магазинів. Так само українські футболісти, народжені там само, вірили у силу футболістів вірменських.

Як наслідок, наша збірна тричі втрачала в іграх з вірменами дорогоцінні очки і не вигравала світові та європейські відбори. Востаннє це сталося двадцять років тому в Єревані, де наші зіграли внічию 2:2 під проводом талановитого тренера на прізвище Буряк.

Переважна більшість народжених в Україні навіть не підозрює про існування вірменського "коньяку", і ця бодяга прокисає на полицях наших супермаркетів.

Так само сучасні футболісти не знають про "силу" вірменського футболу. Тому, хоч і не без проблем на початку, двічі обіграли ту Вірменію - 3:0 у червні і 5:0 в суботу.

Після цього розгрому тренер вірменів сказав, що їм "не пощастило", у що навряд повірили навіть його роботодавці.

Наш тренер сказав щось подібне після розгрому від Шотландії цієї середи. Залишилося довести це на футбольному полі вже завтра. Сучасні українці включно з футболістами точно знають про шотландське віскі, якого вдосталь у продажу. Напій міцний, але "на любителя". І дуже недешевий. Щоб його пити, слід дуже добре працювати.

Микола НЕСЕНЮК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також