Мільйони на кільце Третяка таки «підкинуть»

555 0

Ми у соцмережах:

Мільйони на кільце Третяка таки «підкинуть»

Історія з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Дубенська та Макарова у Рівному отримала продовження. Більшість депутатів міськради все ж погодили виділення додаткових 12,2 мільйона гривень, щоб місто розрахувалося з підрядником. Проти виступали члени «бюджетної» комісії міськради Микола Бляшин та Сергій Васильчук, просили про додатковий аудит. Однак колеги їх не дослухалися.

Тим часом міський голова Олександр Третяк планує облаштувати нове транспортне кільце на вул. Енергетиків-Курчатова, бо там аварійне місце. А ще хоче модернізувати кілька старих розв’язок.

— У місті є ще декілька кільцевих розв’язок, що зроблені за старою моделлю — на вул. Відінській та на вул. Степана Бандери. Там такі високі, майже метрові бордюри, що небезпечно для водіїв. Тому ми будемо модернізувати і ці кільця, приводити їх до європейських стандартів, робити пониженими, — пояснив міський голова.

Тимчасове кільце на перехресті вул. Дворецької-Польової-Присадибної-Басівкутської залишать. Бо, як пояснив міський голова, рівнянам воно сподобалося.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також