Міні-футболісти пішли в рукопашну

1192 0

Насиченим подіями вийшов стартовий матч рівненського «Кардинала» у чемпіонаті Екстраліги. У першому турі рівняни приймали віце-чемпіона та володаря Кубка України львівську «Енергію».

Насиченим подіями вийшов стартовий матч рівненського «Кардинала» у чемпіонаті Екстраліги. У першому турі рівняни приймали віце-чемпіона та володаря Кубка України львівську «Енергію». Поєдинок тримав у напрузі вболівальників та гравців до останніх секунд. Після першої половини господарі програвали — 1:2, і коли грати залишалося менше хвилини, отримали ще один гол у порожні ворота. Також про накал в грі може свідчити і той факт, що наприкінці першого тайму на майданчику виникла масова потасовка за участю не лише усіх гравців, але й керівників клубів, яка завершилася двома вилученнями. Втім, як би там не було, свій дебютний офіційний матч на посаді головного тренера наш граючий наставник програв, але самовіддачею команди Сергій Піддубний залишився задоволений: — Ми контролювали хід гри, створювали моменти, але не реалізували їх. Владислав Лисенко довів, що нині є найсильнішим воротарем країни. Натомість «Енергія» нас покарала за помилки. Я не скажу, що наша команда менш досвідчена, просто не вистачає поки що стабільності. — Чи не складно було одночасно грати і керувати діями команди? — Взагалі-то грати і підказувати непросто. Але не вважаю, що на звітній грі це позначилося. — На гру проти чемпіона як налаштовуєтесь? — Ми їх не боїмося, а тому їдемо тільки за перемогою. Матч в Івано-Франківську проти «Урагана» «Кардинал» проведе 10 вересня, у Рівному команда зіграє 17 вересня проти луганського «ЛТК». Результати інших матчів 1-го туру: «ЛТК» — «Єнакієвець» — 2:6, «Моноліт» — «Локомотив» — 0:7.