Мін’юст пропонує нову послугу – реєстрацію товариств онлайн

597 0

Ми у соцмережах:

Фото - Твоє місто

У липні в Україні запрацювала нова електронна послуга, яка дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, онлайн.

Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та веб-порталі Кабінету міністрів України в розділі «Електронні послуги», повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Нова онлайн-послуга дозволяє онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, вибораючи під час реєстрації відповідні пункти або використовуючи редакції за замовчуванням.

Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та на реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ).

Чинні ТОВ, які працюють на підставі власної редакції установчих документів,отримали можливість дистанційно перейти на модельний статут без звернення до центрів надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Аби скористатись онлайн-реєстрацією ТОВ, потрібно авторизуватися у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції», сформувати заяву, обрати потрібні опції модельного статуту та накласти електронні підписи засновника (чи заявників).

Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення. Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, окрім вихідних та святкових днів.

Нова онлайн-послуга як для новостворених, так і для чинних ТОВ забезпечує можливість дистанційно обрати модель управління, найменування, керівництво, види діяльності, порядок виплати дивідендів, збільшити розмір статутного капіталу та скликати загальні збори.

А також – обрати систему оподаткування, отримати рекомендацій та підказки щодо юридичних наслідків вибору кожного з наявних варіантів.

Додамо, що товариства з обмеженою відповідальністю є найпоширенішою організаційно-правовою формою юридичних осіб в Україні. Так, 2018 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було зареєстровано 81 312 юридичних осіб, з них 62 141 – це ТОВ, тобто 76%.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також