Міська влада Рівного не може провести тендер на ремонт шлюзу на Усті

946 1

Ми у соцмережах:

Міська влада Рівного не може провести тендер на ремонт шлюзу на Усті

Реконструкцію шлюзу-регулятора на мосту над Устею (поблизу кафе «Венеція» на Набережній у Рівному) мали би вже давно закінчити. Проте досі проводять тендери.

Так, ще у 2015 році ремонтувати шлюз взялося рівненське підприємство «Теплогазбуд», проте за два роки роботи на 1,8 млн грн воно так і не зробило.

Міський голова Володимир Хомко тоді прокоментував незроблене підрядником так: «Два роки промучив себе, мене, Устю і шлюз».

Міський голова додав, що у підрядника не було ні потрібної кваліфікації, ні обладнання, адже у шлюзі виявили дефект флютбету, який технічно не просто усунути.

«Знайти хорошого виконавця робіт дуже важко. Потужним фірмам це не цікаво, бо для них обсяг робіт малий», - сказав п.Хомко у 2017 році і як у воду дивився – місто досі не може знайти підрядника.

На початку та наприкінці липня цього року міське управління капітального будівництва двічі оголошувало тендер на реконструкцію шлюзу біля «Венеції» - і двічі на торги не подавалося і двоє учасників.

Вартість робіт, до слова, вже зросла майже до 3 млн грн. Оскільки двічі на торги ніхто не прийшов, управління матиме право обрати підрядника на свій розсуд і підписати з ним договір за переговорною процедурою.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також