Міські голови: у Києві лідирує Кличко, а в Харкові перемагає Кернес

740 0

Ми у соцмережах:

Міські голови: у Києві лідирує Кличко, а в Харкові перемагає Кернес

Згідно з даними екзит-полів (Комітет виборців України), на виборах голови Києва лідирує чинний глава столиці Віталій Кличко з 40,4% голосів. З дуже великим відривом на другому місці — кандидат від «Самопомочі» ресторатор Сергій Гусовський — у нього 9,2% голосів. Не набагато менше у Борислава Берези — 8,5%, майже стільки ж і у Володимира Бондаренка — 8,0%.

Кернес

Геннадій Кернес
На виборах голови Харкова перемагає чинний голова Геннадій Кернес з 59,3% голосів. Це означає, що другого туру виборів не буде. На другому місці — Тарас Сітенка (Самопоміч) — 16,4%, Юрій Сапронов (самовисуванець) — 6,3%, екс-губернатор Ігор Балута — 5,3%, Олександр Давтян (БПП) — 4,5%. На виборах голови Одеси (відповідно до екзит-полу Шустер live) лідирує чинний глава міста Геннадій Труханов з 47,6% голосів. Друге місце з 30,8% зайняв радник голови обласної ОДА Олександр Боровик. На третьому місці Едуард Гурвіц — 9,6%, Сергій Ківалов набрав 3,7%. На виборах міського голови Дніпропетровська лідирує кандидат від партії «УКРОП» Борис Філатов з 41,6% голосів виборців. Друге місце зайняв Олександр Вілкул («Опозиційний блок»), який набрав 32% голосів. Кандидат від партії «Громадська сила» Загід Краснов отримав 11,2%. Кличко
Віталій Кличко
На виборах голови Львова лідирує чинний голова міста Андрій Садовий. Він набрав 48,6% голосів. Друге місце займає кандидат від «Свободи», колишній народний депутат, віце-спікер Роман Кошулинський — він набрав 14,10% за даними екзит-полу. Третє місце за кандидатом від «Громадянської позиції» Гирняком — 14,1%, четверте — за Дмитром Добродомовим (10,00%). На виборах голови Чернівців (екзит-пол Центру соціологічних досліджень філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича та Інституту місцевого самоврядування) лідирує чинний голова Олексій Каспрук, який набрав 38,92% голосів виборців. Друге місце посідає Віталій Михайлишин (партія «Рідне місто») — 23,94%. Далі зі значним відставанням йде Олександр Пуршага («Батьківщина») — 6,48%. На виборах голови Запоріжжя (за даними екзит-полу громадської організацією «Роби вибори») лідирує самовисуванець, головний інженер меткомбінату «Запоріжсталь» Володимир Буряк, котрий набрав 22,9% голосів виборців. Друге місце займає кандидат від БПП Микола Фролов — 18,9%, на третьому місці кандидат від партії «УКРОП» Ярослав Гришин — 17,0%. На виборах міського голови Рівного (екзит-пол Регіонального інституту соціальних досліджень) лідирує представник БПП Володимир Хомко, який набрав 35,1%. На другому місці розташувався представник ВО «Громадський контроль» Дмитро Якимець, за якого проголосували 15,9% виборців. Третє місце зайняв представник партії ВО «Свобода» Олексій Бучинський (12,9%).


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також