У Дубні дерева, які звалив буревій, потрощили на цвинтарі пам`ятники

2691 0

Ми у соцмережах:

У Дубні дерева, які звалив буревій, потрощили на цвинтарі пам`ятники

Міські служби ліквідовують у Дубні наслідки негоди, які спричинив буревій минулого тижня. Він зламав 20 дерев на території кладовища на вулиці Млинівській, які пошкодили пам'ятники на могилах.

Дубенська міськрада повідомила, що ще 29 липня поточного року в результаті складних погодних умов, що супроводжувались сильним зливовим дощем та вітром з шквалистими поривами, на території міста зазнали пошкоджень електричні мережі, мережі зовнішнього освітлення, зелені насадження, дахи будівель. 
Також через надмірні опади було повторного підтоплено присадибні ділянки, які періодично зазнають підтоплення через сильні зливи.
На території міста пошкоджено та зламано 34 дерева. Також буревієм зламано 20 дерев на території кладовища на вулиці Млинівській, пошкоджено намогильні споруди.
Дубенським РЕМ відновлено функціонування електричних мереж, КП “Дубноводоканал” відновлено функціонування мереж зовнішнього освітлення та відкачано дощові води з підтоплених садиб.
КП “Зелене господарство” проводяться роботи з ліквідації наслідків буревію на території кладовища. Міський голова Василь Антонюк особисто проінспектувати виконання робіт комунальними службами. Очільник міста дав вказівку комунальникам виконати роботи в найближчі терміни й допомогти людям відновити намогильні споруди.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також