Міський голова каже, що корейці "здулися"

1232 0

Ми у соцмережах:

Міський голова каже, що корейці

"Корейці здулися, але на них світ клином не зійшовся", — резюмував міський голова Володимир Хомко, розповідаючи про перспективу запровадження у Рівному "електронного квитка" корейською фірмою "МСТ Глобал інк.".

єдиний квиток

Угоду, яку півроку тому підписали з корейцями, міська влада може розірвати
Торік про цей проект багато говорили, навіть підписали тристоронню угоду між владою та іноземцями. Однак за півроку у громадському транспорті нічого не змінилося. Плани інвесторів дещо сплутала українська інфляція, й вони не квапляться купувати Рівному нові тролейбуси та автобуси. Тож міський голова уже почав придивлятися до інших фірм. Але спершу зачекає, коли цю систему запровадять у Львові та Києві. Володимир Хомко, міський голова Рівного:
— Корейців тому обрали, що вони обіцяли купити місту новий транспорт. Але тепер вони хочуть створити акціонерне товариство і щоб ми у статутний фонд внесли своє тролейбусне управління — тобто заклали його за їхній бізнес! У мене з головою все в порядку, тож я їм відмовив. На таку авантюру не піду, бо інакше за півроку ми своїх тролейбусів не побачимо як вух. На ринку в Україні існує достатньо фірм, які готові запровадити електронну систему обліку пасажирів, хіба що нові тролейбуси не закуплять. Наприклад, до Львова з пропозиціями щодо "єдиного квитка" зараз звернулося уже 9 підприємств, є з чого вибирати. Корейці уже двічі переносять свій візит до Рівного. Моє відчуття — вони просто не знають, як вийти з цієї ситуації. Якщо вони таки приїдуть і скажуть, що відмовляються, то угоду анулюємо і знайдемо іншого оператора.
Роман Чокан, директор фірми "МСТ Рівне":
— Часом мені важко зрозуміти гумор нашого міського голови. Корейці не відмовляються від проекту. Якби вони хотіли це зробити, то передали б свої наміри через мене або повідомили п. Хомка листом. Вони справді збираються до Рівного на нові переговори у липні. Корейці — це компанія-оператор, а інвестор — американський міжнародний фонд. Що ж до тролейбусного управління і статутного фонду, то наші партнери просто хочуть, щоб половину відповідальності за проект міська влада взяла на себе. Щоб не вийшло так, що фірма новий транспорт закупить, а маршрутів їй не дадуть.
Олена ВЛАСОВА.
tag:Єдиний квиток


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також