Міський голова Рівного: «Тарифи для населення на тепло залишаються на рівні минулого року»

798 0

Ми у соцмережах:

Міський голова Рівного: «Тарифи для населення на тепло залишаються  на рівні минулого року»

Олександр Третяк прокоментував на своїй фейсбук-сторінці появу проєктів рішення по тарифах опалення та гарячу воду на сайті Рівненської міськради, який викликав шквал гніву серед містян.

У повідомленні  міського голови Рівного йдеться:

- Друзі, прошу ознайомитися і поширити цей допис, адже деякі місцеві сайти публікують відверту маніпуляцію, розповсюджуючи по соціальних мережах "зраду": мовляв тариф для населення на тепло зросте.

- Шановна громадо, вкотре наголошую тарифи для населення на тепло залишаються на рівні минулого року!

Щодо опублікованого проекту рішення по тарифам пояснюю:

Щоб вчасно та ефективно розпочати опалювальний сезон, постачальник теплової енергії зобов’язаний завчасно провести розрахунок економічно обґрунтованих витрат і подати на затвердження до органів місцевого самоврядування.

Встановлення тарифів на комунальні послуги, нижчих за розмір економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, не допускається і може бути оскаржене в суді.

Відповідно до порядку формування тарифів, Рівнетеплоенерго прорахувало, на їх думку, економічно обґрунтований тариф і подало розрахунки у міськвиконком. Ми зобов’язані винести їх на розгляд та опублікувати цей проект рішення на сайті РМР.

Важливо! Підготовлені теплопостачальним підприємством розрахунки з підтверджуючими матеріалами та документами перевіряють спеціалісти
Департаменту економіки та подають свої пропозиції. І лише після того рішення виноситься на розгляд членів виконавчого комітету.

Саме виконавчий комітет РМР в кількості 20 членів і затверджує економічно обґрунтований тариф зважаючи на відповідні розрахунки, подані теплопостачальником та зауваження наших спеціалістів, після перевірки!

Щодо компенсації різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом на теплову енергію для населеня - це питання в наступному опалювальному сезоні вирішується на державному рівні. Мова йде про те, що можливість не підвищувати тарифи покриватиметься сумою в 125 млрд грн, які нададуть міжнародні партнери.

Друзі, в дуже складний період входимо в опалювальний сезон. Прогнозують найважчу зиму за всі часи існування країни. Маємо мати варіанти А, В та навіть С, адже таких викликів ще не було.

Ми вже розпочали втілювати в життя розроблений нами план належної та своєчасної підготовки міста до можливих загроз.

З основними тарифами для населення все під контролем.

- А якщо не буде газу, а якщо не буде світла, а якщо не буде води? - запитуєте ви.

Активно працюємо, щоб бути впевненими, що все буде добре, адже повинні мати спокій, знання і розуміння, і потурбуватися про ближніх.

Чим більше громада зуміє згуртуватися проти викликів, тим впевненіше ми зможемо пройти цей період. Тримаймося, в єдності сила!

А засобам масової інформації, які розганяють зраду на рівному місці, рекомендував би спершу розібратися у ситуації та доносити до читачів і глядачів насправді об'єктивну інформацію, а не маніпулювати на темі тарифоутворення. 

З проєктами рішень охочі можуть ознайомитися на сайті Рівненської міської ради.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також