Міський голова Рівного: земельних ділянок рівняни не отримають ніколи

2811 3
Володимир Хомко

Близько 500 вільних земельних ділянок, які ще має Рівне, роздадуть воякам АТО. Пересічні рівняни, хоч би скільки часу вони не перебували у черзі на отримання землі, її не отримають, бо вільних ділянок більше немає.

Принаймні таке заявив міський голова Рівного Володимир Хомко на сесії міської ради 22 серпня під час імпровізованої роботи так званого вільного мікрофона – коли рівняни на сесії можуть поділитися своїми проблемами, навіть якщо їхнього питання немає у порядку денному.

Рівнянка-пенсіонерка поскаржилася, що їй довелося дорого заплатити за операцію, а також що вона дуже давно перебуває на черзі на отримання ділянки.

 - Матеріальну допомогу на лікування можемо виділити, а от ділянку ви не одержите ніколи! – сказав Володимир Хомко.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Хай здохне продажна мразота 09:04, 22.08.2019

    Розбазарили падлюки всю міську землю. До бюджету попали копійки, зате оці госпідари набили кишені.

  • Гість 03:21, 24.08.2019

    САмі нужденні заполучили землю напроти Екватору/Метро, файно розбудувалися (за чиї кошти чи може за пільгові кредити??). Хай тепер прокурорчики, судді, усіляки чинуші й інші "бендери" постоять у черзі по 20-30 років, як стояли пільговики (афганці, чорнобильці, інваліди та інші більш захищені законами громадяни-мешканці міста). Чи може я помиляюсь - там мешкають саме бувші афганці, чорнобильці, інваліди та інші більш захищені законами громадяни?

  • Хай здохне продажна мразота 09:27, 27.08.2019

    Там мешкають особи, які взяли в оренду ту землю, а далі "стомились" платити оренду за неї, і місто їм ту землю.. подарувало, бо ж місто в нас багате, навіщо в казну додаткові кошти. Може ви хочете, щоб вам теж подарували клапоть землі? Подарують обов'язково, 100% гарантія! Площею 1?2 метри рано чи пізно ми всі отримаємо своє місце в землі.

Залиште вiдповiдь

Читайте також