Міську владу Рівного просять добудувати «Престиж»

1595 0

Ми у соцмережах:

Міську владу Рівного просять добудувати «Престиж»

Рівненська школа «Престиж» заснована у 1992 році і за час свого існування має значні здобутки. Проте потужність навчального закладу обмежена через те, що будівля замала, щоб вмістити в ній всіх, хто бажає тут навчатися. Екс-депутат Рівненської міської ради політик Назарій Поліщук зареєстрував петицію з проханням добудувати школу.

 В петиції йдеться, що у 2020 році 70 діток вступили на навчання до 1 класу, в той час, як заяви подали близько 250 охочих сімей.

На даний час, у 22 класах ліцею навчається майже 650 учнів, заклад функціонує у пристосованому приміщенні колишнього дитячого садочка. 50% учнів змушені навчатись у другу зміну. Уроки трудового навчання та фізкультури частково проводяться у сусідніх закладах освіти.

«Розпочата у 2007 році добудова існуючого приміщення була призупинена через брак коштів і попри те, що в будівництво об’єкту уже було вкладено значні кошти платників податків, зведене приміщення щороку піддається руйнуванню. Добудова до закладу, площа якого на даний час становить 2 тис.м.кв., безумовно дозволить значно зменшити, на рівні міста, проблему
навчання учнів у ІІ зміну, сприятиме розвитку ліцею та відповідатиме запитам реформування освітньої галузі», - аргументує автор необхідність робіт.

На сьогоднішній день повністю готова уся необхідна документація
для початку відновлення робіт. Лише для повторного виготовлення документації містом витрачено близько 450 тис. грн. Замовником будівництва є УКБ (управління капітального будівництва). Орієнтовна вартість об'єкту добудови становить 69млн. грн.

Назарій Поліщук просить виділити кошти на добудову з капітальних видатків бюджету розвитку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також