Мисливське господарство з Рівненщини отримало півмільйона компенсації від держави

1052 0

Ми у соцмережах:

Мисливське господарство з Рівненщини отримало півмільйона компенсації від держави

На Рівненщині діють програми різних напрямків підтримки для суб’єктів господарювання агропромислового комплексу в галузі тваринництва. Так, однією із програм успішно скористалося мисливське господарство «Поліське», що на Костопільщині.

 «Спочатку ми придбали 46 голів племінної абердино-ангуської м’ясної породи. Після чого отримали майже пів мільйона гривень компенсації від держави. В подальшому плануємо нарощувати кількість ВРХ», - розповідає керівник мисливського господарства «Поліське» Микола Каращук.

До слова, цьогоріч за належне утримання тварин Міністерство розвитку економіки та торгівлі присвоїло підприємству важливий статус племінного репродуктора по розведенню абердино-ангуської м’ясної породи.

«Такий статус у подальшому дасть можливість продавати племінну худобу іншим підприємствам. Завдяки таким підприємствам і можливий розвиток галузі м’ясного скотарства. Адже із державного бюджету активно виділяються кошти суб’єктам, які купують племінних тварин», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який ознайомився із діяльністю господарства.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також