Мисливці і хуторяни: на зайців часто полюють біля житлових будинків

6814 0

Ми у соцмережах:

Мисливці і хуторяни: на зайців часто полюють біля житлових будинків

Щоосені відкриття сезону полювання для сім’ї Хомченко-Бєжанових, яка виховує 5-річну доньку, створює загрозу життю і здоров’ю. Люди мешкають на хуторі у селі Грушвиця Друга поблизу лісового масиву, де полюбляють полювати на зайців мисливці. Бігають із мисливськими псами по городах і стріляють біля хат.

— Щороку групи мисливців у погоні за звіром заходять у лісовий масив, у Грабину, — каже Сергій Хомченко-Бєжанов. — Під час облав агресивні мисливські пси бігають по наших городах. А мисливці застосовують свої двостволки геть близько біля наших хат, наражаючи нас, наших малих дітей на небезпеку. Я сварюся з мисливцями, пояснюю, що відповідно до статті 20 пункту 2 Закону «Про мисливське господарство та полювання» їм заборонено стріляти на відстані, меншій ніж 200 метрів від жилих будинків. Реакції нуль. Цього тижня знову мав сутичку з ними, бо стріляли за 100 метрів від мого будинку. У відповідь на мої зауваження чоловіки просто сміялися, погрожували мені розправою. Тож я зателефонував до поліції, проте на мій виклик ніхто не приїхав. Написав дві заяви в обласне управління поліції. В одній вказав на протиправні дії мисливців, в іншій поскаржився на поліцейських, які не реагують на виклики.

Марія Юстицька з відділу комунікації поліції Рівненської області пояснила:

— У нас справді зареєстровано дві заяви цього громадянина. За фактом невиконання Закону України про обов’язкові умови полювання проведемо перевірку. Черговий підрозділ поліції справді не виїхав на виклик. За цим фактом проведемо службову перевірку.

Дарина ГУЗЕНКОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також