Місто «приймає» квартири поліції. На черзі — військові

1100 0

Ми у соцмережах:

Місто «приймає» квартири поліції. На черзі — військові

Одразу одинадцять квартир має прийняти у комунальну власність Рівного міська рада. Голосуватимуть депутати на наступних сесіях, проте розподіляти житло між тими, хто роками стоїть у черзі на безплатні площі, не будуть. Згадані квартири уже розписано.

Вісім квартир з одинадцяти розташовані у будинку №5-В на вулиці Відінській, ще дві — на вулиці Буковинській, 14-А. Остання — на Соборній, 446-А. Усі квартири — службові, мешкають у них працівники правоохоронних органів.

Як пояснює начальниця міського відділу обліку та розподілу житла Наталія Марщівська, передача цих одинадцяти квартир у власність міста — технічний процес. Житло належало МВС і було роздано рівненським правоохоронцям вже багато років тому. Втім, лише недавно міністерство дозволило своїм підлеглим квартири приватизувати.

Відповідно до українського законодавства, віддати службову квартиру у приватну власність може лише спеціальний орган приватизації, а в структурі МВС такого немає. Тож правоохоронці та їхні родини змушені приватизовувати житло через міську раду.

За словами пані Марщівської, три квартири таким способом уже було передано у власність правоохоронцям. Жодних проблем з приватизацією, за її словами, не виникло. Згадані одинадцять, за попередніми даними, — останні службові квартири МВС. Опісля міська влада візьметься «приймати» у свою власність, аби потім дозволити приватизувати, квартири Міністерства оборони.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також