Місто рівненських атомників має тепер побратима у Фінляндії

439 0

Ми у соцмережах:

Місто рівненських атомників має тепер побратима у Фінляндії

Місто-супутник Рівненської АЕС та фінський Ловійса підписали угоду про побратимство. Відтак Вараш долучиться до спільноти європейських міст-супутників атомних електростанцій.

Угоду про побратимство  підписали міський голова Вараша Олександр Мензул та міський голова Ловійси (Фінляндія) Ян Д. Окер-Блом (Jan D.Oker-Blom)

Договір був схвалений міськими радами ще у грудні минулого року, а підписання документа стало можливим 7 березня у польському місті Міколайкі, де відбувається VIII Європейський конгрес місцевого самоврядування.

- Завдяки цій співпраці Вараш гармонійно долучиться до спільноти європейських міст-супутників АЕС, які разом вирішують проблемні питання, дбають про розвиток. Упевнений, що ми відтепер маємо ще одного надійного партнера, – зауважив Олександр Мензул.

За словами Яна Д. Окер-Блома, Угода між містами – це знак підтримки України. Документ служить основою для співпраці в політичних та економічних питаннях, пов’язаних з ядерною енергетикою, а також у питаннях, пов’язаних з демократією, освітою та адмініструванням. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також