Mitsubishi Electric: особливості та критерії вибору кондиціонера

536 0

Ми у соцмережах:

Mitsubishi Electric: особливості та критерії вибору кондиціонера

 Mitsubishi Electric: особливості та критерії вибору кондиціонера

Mitsubishi Electric кондиціонери є кліматичним обладнанням, яке відмінно справляється з охолодженням і нагріванням повітря. Фахівці інтернет-магазину Stylus підготували статтю, в якій розповідають про особливості та головні критерії вибору кондиціонерів Mitsubishi.

Особливості кондиціонерів

Mitsubishi Electric – японський виробник електроніки та побутової техніки, що виготовляє різні побутові прилади, включаючи кондиціонери. Пристрої бренду мають репутацію високоякісних та надійних продуктів з різними функціями та можливостями.

Далі перераховані деякі особливості кондиціонерів Mitsubishi Electric:

1. Моделі виготовлені із застосуванням інверторної технології. Інверторний компресор забезпечує більш точне та ефективне регулювання температури та економно витрачає електроенергію.

2. Функція очищення повітря, якою оснащено багато кондиціонерів Mitsubishi Electric, є спеціальною системою фільтрів, що затримують пил, бактерії та інші шкідливі частинки з повітря. Вугільні та фільтри тонкого очищення здатні затримувати неприємні запахи, дим, завдяки чому в приміщення потрапляє лише чисте та свіже повітря.

3. Технологія I-See sensor використовує інфрачервоний сенсор для вимірювання температури та розподілу повітря в кімнаті, що забезпечує більш рівномірне охолодження та зниження споживання електрики. Сенсор визначає, коли у приміщенні нікого немає протягом 60 хвилин, та активує економрежим, що дозволяє знизити споживання електроенергії до 20%. Крім того, датчик I-See визначає кількість людей у приміщенні і скільки тепла вони виділяють, щоб встановлювати необхідний режим підтримки стабільної температури.

4. Вбудований модуль Wi-Fi надає розширені можливості. Багато кондиціонерів Mitsubishi Electric підтримують з'єднання бездротовим інтернетом і віддалене управління. За допомогою такої опції користувач може задавати налаштування та встановлювати режим віддалено за допомогою смартфона та програми.

5. Багато моделей кондиціонерів Mitsubishi Electric мають спеціальний режим Quiet Mode. Такий режим знижує рівень шуму до мінімуму, що робить прилади ідеальними для встановлення у місцях, де потрібна тиха робота. Наприклад, така опція буде корисною в офісах та житлових приміщеннях, розташованих у спальних районах чи сільській місцевості.

Різновиди кондиціонерів Mitsubishi

У каталозі виробника є кондиціонери Mitsubishi Electric для різних цілей. Залежно від місця встановлення та необхідної потужності пропонуються такі типи кондиціонерів:

1. Настінні – це найпоширеніші кондиціонери. Є варіанти різної потужності та оснащені різними функціями. Можна підібрати модель для дому, офісу чи приміщення громадського призначення.

2. Підлогові – відмінний варіант для дачі. Це мобільні кондиціонери, які можна переміщати з однієї кімнати до іншої. Конструкція такого агрегату поєднує два блоки (внутрішній та зовнішній), а трубка видування гарячого повітря встановлюється у вентиляційний отвір у стіні або у вікно.

3. Касетні кондиціонери встановлюються в підвісну стелю і вважаються найкращим варіантом для просторих офісів.

4. Канальні кондиціонери встановлюються у спеціальні конструкції. Прилад складається із зовнішнього та внутрішнього блоку. Також у системі може бути кілька внутрішніх блоків, підключених до одного зовнішнього.

Основні параметри вибору моделі

Перше, на що необхідно звернути увагу під час вибору, – розмір приміщення. Для початку обчисліть квадратуру кімнати та виберіть кондиціонер із розрахунку на 10 кв. м – 1 кВт потужності. Додайте 30% потужності, якщо в приміщенні багато вікон, високі стелі і багато людей. Крім того, визначте перелік функцій (обігрів, режим сну, іонізація, висушування повітря, керування потоком повітря). Зверніть увагу на енергоефективність. Більшість кондиціонерів Mitsubishi належать до класу А + і А ++, що говорить і про мінімальне споживання електрики під час роботи.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також