![ремонт траси Н-25 біля села Висоцьк Сарненського району](/img/650/mizh-selami-na-dubrovichchini-buduyut-dorohu_20211021_8878.jpg)
Дорожники вже влаштовують верхній шар покриття щебенево-мастикового асфальтобетону між селами Висоцьк та Людинь, що у Висоцькій громаді.
Як розповіли у Службі автомобільних доріг у Рівненській області, підрядник застосовує сучасну методику влаштування шарів асфальтобетону, який подається в укладник через перенавантажувач суміші. Це дає можливість більш рівномірно укладати асфальт та мінімізувати ймовірність виникнення сегрегацій та зменшити кількість поперечних стиків. А значить покриття служитиме довше без ремонтів та забезпечить комфортніший проїзд, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.