Міжнародна перемога юних плавців

1479 0

Команда Рівненської ДЮСШ №2 посіла перше командне місце на міжнародних змаганнях з плавання у польському Любліні.

Команда Рівненської ДЮСШ №2 посіла перше командне місце на міжнародних змаганнях з плавання у польському Любліні. Участь в турнірі брали спортсмени 1998 р.н. і молодші з Польщі, Литви, Білорусі та України (Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів). Наші плавці, яких готували Вікторія та Тарас Байдани, випередили представників литовського Паневежіса та Луцька. В особистому заліку переможцями та призерами змагань стали: Михайло Петришин (ЗОШ №25), Олексій Астаф’єв (ЗОШ №5), Павло Гвоздік, Данило Лесковець (Рівненська українська гімназія), Орест Байдан (ЗОШ №18), Ілля Хомяков (ЗОШ №3), Катерина Фіщук, Каріна Овчаренко (ЗОШ №15), Аліна Олексійчук (ЗОШ №13), Анна Корхова (ЗОШ №19), Аліна Рєзнік (НВК №12). — Ці змагання нас приємно вразили, — розповідає тренер Вікторія Байдан. — Вони відбувалися в новозбудованому плавальному басейні звичайної загальноосвітньої школи, який має шість плавальних доріжок, ванну для занять в початкових групах, трибуну для глядачів на 500 місць. Система очистки води обладнана найсучаснішою апаратурою, а облік часу вівся сучасною системою електронного хронометражу «Омега». Після змагань організатори, які взяли на себе усі витрати з перебування спортсменів, влаштували для дітей екскурсію.