Міжнародний аеропорт Рівне пропонують внести до переліку об’єктів стратегічного значення

1257 0

Ми у соцмережах:

Міжнародний аеропорт Рівне пропонують внести до переліку об’єктів стратегічного значення

Захистити Міжнародний аеропорт Рівного проситимуть і Кабінет Міністрів. Ситуацію, яка склалася, розглянуть на сесії 5 червня. Під час засідань постійних комісій обласної ради депутати прийняли низку рекомендацій, головна мета яких - врятувати летовище від продажу частинами.

Через борги, які склалися на підприємстві на загальну суму в понад 15 млн.грн. із заробітної плати, перед Пенсійним фондом та за рахунок інших не здійснених відрахувань, виконавча служба виставила частину майна аеропорту на продаж. Після втручання влади області, поліції та прокуратури, процедуру продажу призупинили.

 

Пресслужба обласної ради повідомила, що на сесію 5 червня виноситься проект рішення, яким повинні затвердити кілька важливих моментів, а саме:

- визнати об'єкти, які належать КП «Міжнародний аеропорт Рівне», цілісним майновим комплексом;

- спільно з облдержадміністрацією розробити механізм погашення боргів підприємства.

 

Крім того, обласна рада має звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією внести КП «Міжнародний аеропорт Рівне» до переліку об’єктів стратегічного значення.

Відповідні рекомендації дали депутати постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села, а також постійної комісії з економічних питань та комунальної власності на своїх засіданнях.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також