Міжнародний інвестор матиме повне сприяння з боку влади

1008 0

Ми у соцмережах:

Міжнародний інвестор матиме повне сприяння з боку влади

Про це заявив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час зустрічі із представниками міжнародної компанії «Kronospan».

 

Кілька місяців тому компанія «Kronospan» задекларувала намір інвестувати в економіку Рівненської області понад 200 мільйонів євро. А це майже 200 прямих та 2000 непрямих робочих місць із заробітною платою 15-18 тисяч гривень на місяць.

- «Kronospan» є важливим інвестором для економіки Рівненщини. Окрім прямих вкладень, це ще додатково більше 300-400 мільйонів гривень податків і зборів щорічно. Тому від обласної адміністрації інвестор отримає повне сприяння до запуску. Відсьогодні співпраця з ними виходить на новий рівень. Разом розробили «дорожню карту» реалізації інвестпроекту, визначили кураторів, які займатимуться питаннями державного регулювання, - зазначив Віталій Коваль.

Генеральний директор ТОВ «Кроноспан УА» Наталія Покінська запевнила, що компанія працює на умовах публічності, відкритості та максимальної співпраці з громадами у регіонах, де розміщені їхні заводи. Інвестор дотримується стандартів екологічної безпеки та усіх необхідних процедур за українським та європейським законодавством.

Сучаснийзавод «Kronospan» з виробництва плити ДСП розташується на території непрацюючих Рівненського ливарного заводу (РЛЗ) та Рівненського заводу тракторних агрегатів (РЗТА) у селі Городок Рівненського району. Зараз там проводяться роботи з підготовки технологічного майданчика.

Пресслужба Рівненської ОДА нагадує, що «Kronospan» – світовий лідер у галузі виробництва високоякісних деревинних плит і суміжної продукції. Сьогодні це понад 40 виробничих заводів у 30 країнах Європи, Азії та США.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також