
На показі будуть представленні нові колекції відомих брендів AndreTan, LD Women, Royal Dress,Valencia&Olga Pashinska, Ірини Ковальчук та Юлії Ковальчук, а також свої колекції покажуть бренд Meinew, етно-одяг Ладомирія і дизайнерка Яна Янковська.
Основне дійство розпочнеться о 19:00, а з 18:00 для гостей вечірки працюватиме «Showroom». Від партнерів події «Marengo» буде фуршет та пригощання під музичний супровід артистів оркестру драматичного театру. Також можна буде приміряти й придбати незвичайні пальта сміливого бренду Вікторії Жилкової «VZ».
Також цього року на можній події буде інтерактивна фотозона. Локація представлена арт-платформою «Antik», де гості зможуть зробити фото у різних сюжетах.
Організатори модної події запрошують до співпраці молодих фотографів, щоб акредитуватись телефонуйте – 0969914779.
Кількість місць обмежена. Тому варто заздалегідь забронювати квитки. Зробити це можна за телефоном 098 522 15 11.





