![Молодий футболіст гратиме за «Верес» ще п`ять років](/img/650/molodiy-futbolist-hratime-za-veres-shche-pyat-roki_20231028_2925.jpg)
Вісімнадцятирічний Роман Ковалюк підписав новий професіональний п'ятирічний контракт із рівненським Вересом на покращених умовах.
Трудова угода між футболістом та народним клубом діятиме до червня 2028 року.
Нагадаємо, у нинішньому сезоні Роман Ковалюк став частиною основної команди червоно-чорних. Півзахисник вже провів за Верес 3 матчі (2 у чемпіонаті VBET-ліги та 1 у Кубку України) і відзначився 1 результативною передачею.