«Моноліт» дав урок з пробивання пенальті

3472 0

Після більш як місячної перерви поновився чемпіонат України у вищій лізі для міні-футбольного клубу «Рівне». У гості до рівнян завітав харківський «Моноліт». Цей клуб ще торік разом з нами грав у першій лізі, маючи не надто звучну назву «ЗБК-5». На відміну від нашої команди, «Моноліт» непогано адаптувався в елітному дивізіоні, посідаючи за шість турів до фінішу восьме місце. Для гостей цей поєдинок мав важливе значення. Адже після МФК «Рівне» на «Моноліт» очікували зустрічі з командами з верхньої частини турнірної таблиці, в іграх з якими очок можна і не набрати.

Звісно, що і рівняни у поєдинку з середняком налаштовувалися на перемогу. І попервах усе складалося для них нібито й непогано. Вже на 2-й хвилині Олександр Басіч відкрив рахунок. У середині другого тайму гості забили два голи у відповідь. Але рівняни гідно прийняли цей удар, і Володимир Сондак та Роман Волох знову повернули перевагу МФК «Рівне» — 3:2 (33-я хвилина). Ось тут і далося взнаки вміння однієї і невміння іншої команди реалізовувати десятиметрові пенальті. На 34-й та 37-й хвилині капітан гостей Сергій Таранчук двічі «розстріляв» нашого голкіпера Павла Чемериса. А ось Дмитро Жовтун, який між цими двома ударами теж пробивав десятиметровий, у ворота не влучив. Варто додати, що наприкінці першого тайму, за рахунку — 1:0 теж не влучив з пенальті і наш капітан Роман Волох. Таким чином, саме реалізація десятиметрових і стала ключовою у цій зустрічі. А коли за рахунку — 3:4 у нас замість воротаря вийшов п’ятий польовий гравець, гості ще раз покарали нашу команду. Отож — 3:5, і вкотре доводиться констатувати: МФК «Рівне» дав бій супернику, але не зміг його виграти. Після гри головний тренер рівнян Юрій Баховський був дуже засмучений, а тому спілкуватися з журналістами вийшов віце-президент клубу Віталій Засморжук. Він констатував очевидне — невміння нашої команди пробивати десятиметрові, а також дорікнув Володимиру Сондаку, його необов’язковий фол на чужій половині призвів до другого пенальті у наші ворота. У наступний двох матчах розраховувати на очки нашій команді буде вкрай непросто. 17 квітня МФК «Рівне» вирушить до Івано-Франківська в гості до амбітного «Урагана», а 9 травня, на День Перемоги, прийматиме бразильський легіон донецького «Шахтаря».