Моряк з Нідерландів переїхав у село на Рівненщині, щоб займатися фермерством (ВІДЕО)

5117 0

Ми у соцмережах:

Моряк з Нідерландів переїхав у село на Рівненщині, щоб займатися фермерством (ВІДЕО)

16 років тому нідерландець Генрі Біренс звільнився зі своєї роботи суднового механіка і продав усе майно, щоб разом із дружиною переїхати у село Яловичі на Рівненщині і зайнятися фермерством.

Для "ВВС News Ukrainian" чоловік розповів, що у Голландії він заробляв великі гроші. Після продажу майна їх би вистачало, щоб решту життя засмагати під сонцем і взагалі більше не працювати.  Втім, чоловік почав вкладатися у створення  власного фермерського господарства.

Зараз він вирощує близько 20 сортів картоплі. Серед його замовників - фермери та виробники чіпсів. 

- Тут фантастичний ґрунт. В Україні сприятливий клімат зі справжніми літами та зимами, - зазначив чоловік.

У веденні господарства допомагає дружина Генрі Любов, з якою він познайомився у себе на Батьківщині 20 років тому. Жінка розповіла:

- Останні три роки ми помітили, що маленькі фермери не можуть купити якісного насіння картоплі. Для того ми привозимо еліту з Німеччини, Голландії, Італії. Ці сорти розмножуємо і надаємо фермерам першу репродукцію.

До того ж, пара запозичує досвід іноземців для покращення роботи. 

- Якщо уряд створить банк, що видаватиме кредити фермерам мінімум на 5 років і під невеликі відсотки, скажімо 4-5-6%, то це буде великим успіхом. Адже цими кредитами зможуть скористатися дрібні фермери, - додав Генрі Біренс

Детальніше:

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також