МОЗ віддає свій лабораторний центр у Рівному (ПЕРЕЛІК МАЙНА)

2377 0

Міністерство охорони здоров’я передає Рівненській обласній раді цілісні майнові комплекси державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ».

На наступній сесії обласні депутати  голосуватимуть за прийняття майна лабораторного центру (колишня СЕС - Ред.) у комунальну власність.

Обласна рада зобов’язується «використовувати комплекс за цільовим призначенням та не відчужувати у приватну власність».

Як зазначає в.о.директор Рівненського обласного лабораторного центру Роман Сафонов, лабораторні центри у наступному році приєднуватимуть до центрів громадського здоров’я, які є комунальними закладами обласних рад.

Таким чином у наступному році Рівненський лабораторний центр ще отримуватиме фінансування з державного бюджету, а з 2020-го, найімовірніше, як частина центру здоров’я фінансуватиметься з обласного бюджету.

Відповідно до проекту рішення про передачу цілісного майнового комплексу, поданого обласним управлінням охорони здоров’я, Рівненський лабораторний центр МОЗ має майно у 17 містах та селищах області – у всіх райцентрах та у Вараші. У деяких населених пунктах – по кілька об’єктів.

Наприклад, у Рівному лабораторний центр має приміщення та землю у трьох місцях: на Пересопницькій,134, Дорошенка,33 та на Котляревського,3, де безпосередньо розташований центральний офіс лабораторного центру.

ПЕРЕЛІК МАЙНА: 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також