Муки вибору: яку ігрову платформу обрати геймеру у 2024 році?

70 0

Ми у соцмережах:

Муки вибору: яку ігрову платформу обрати геймеру у 2024 році?

Світ компʼютерних ігор вже давно стоїть на трьох китах - Playstation, Xbox та ПК. Попри те, що геймери мають змогу пограти в одну й ту саму гру на будь-якій з платформ, суперечки про вибір найкращої завжди актуальні. Очевидно, кожна з них має власні переваги та недоліки, тому універсальної відповіді не існує.

Переваги та недоліки ігрового ПК

Прихильники цієї ігрової платформи називають персональний компʼютер оптимальним вибором, адже він фактично є універсальним пристроєм, що здатен виконувати функції далеко за межами компʼютерних ігор. Головною його відмінністю від ігрових консолей є зручний доступ в інтернет та додаткові мультимедійні можливості. Більша свобода дій відкриває для гравця додаткові розваги, до яких, наприклад, відносяться азартні ігри, а особливості навігації дозволяють за допомогою миші зручно грати у сучасні та класичні слоти, яскравим представником яких є Crazy Monkey.

Ще однією суттєвою перевагою ПК-геймерів залишається можливість удосконалення свого компʼютера, що дозволить підтримувати актуальність платформи відповідно до вимог сучасних ігор:

  • Збільшення внутрішньої та оперативної памʼяті;
  • Заміна монітора;
  • Заміна відеокарти та інших компонентів.

Проте існує і інша сторона медалі - зазвичай ця процедура вимагає чимало коштів. З того зору ігор ПК пропонує величезний вибір контенту через сервіси передплат, а деякі жанри навіть краще адаптовані саме для миші та клавіатури.

 

Вічне протистояння Playstation та Xbox

На ринку ігрових консолей ці два бренди змагаються з початку 2000-х років, коли світ побачила перша приставка Xbox. Безперечно, консолі останнього покоління відрізняються одна від одної, проте не занурюючись у деталі, принципових розбіжностей не так багато.

До фірмових особливостей консолі Playstation геймери відносять сучасний геймпад DualSense, який здатен забезпечити максимальне занурення у гру та неповторних ігровий досвід, а також окрему категорію ігор для шолома віртуальної реальності, проте цей напрямок все ж розвинений не так сильно, а самі аксесуари коштують чимало. А он козир останніх років у вигляді ексклюзивних ігор потроху втрачає свою значущість. Вони досі продовжують виходити виключно на PS, проте досить швидко стають загальним надбанням.

У Xbox також є власні ексклюзиви, проте вони вважаються не такими бажаними, як у їх конкурентів, а от доступ до сервісу Xbox Game Pass вже вважається серйозним аргументом на користь консолі. Його перевага у тому, що гравці за передплатою часто можуть отримати доступ до нових ігор прямо у день їх релізу, тоді як власна підписка Playstation здебільшого не містить новинок у своєму каталозі.

У підсумку для того, щоб обрати оптимальну ігрову платформу, необхідно зважити власний бюджет, чітко усвідомлювати власні потреби та зважувати на необхідність тих чи інших пропозицій, за допомогою яких кожна з платформ намагається розширити свою аудиторію.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також