Мушик — кращий... серед рівнян

2000 0

Протягом минулого тижня на Олімпійських іграх в Афінах було розіграно кілька десятків комплектів медалей. На жаль, жодному з наших атлетів поки що так і не вдалося більш-менш серйозно втрутитися в боротьбу за них. Головним нашим розчаруванням став Сергій Гончар. Після досить впевненого виступу в груповій велогонці на 224 км, де Сергій хоча й був 21-м, проте показав хороший час, усі ми розраховували на його успіх у гонці на час на 48 км.

Протягом минулого тижня на Олімпійських іграх в Афінах було розіграно кілька десятків комплектів медалей. На жаль, жодному з наших атлетів поки що так і не вдалося більш-менш серйозно втрутитися в боротьбу за них. Головним нашим розчаруванням став Сергій Гончар. Після досить впевненого виступу в груповій велогонці на 224 км, де Сергій хоча й був 21-м, проте показав хороший час, усі ми розраховували на його успіх у гонці на час на 48 км. Нагадаємо, що у так званих «розділках» рівнянин є одним з найкращих у світі, за свою кар’єру на чемпіонатах світу він завойовував медалі усіх гатунків, а чого тільки варте друге місце на цьогорічній «Джиро д’Італія». Надії були. І тим болючіше було спостерігати за тяжким виступом Гончара. Коли після першого 12-кілометрового відрізка в нашого земляка був 12-й результат, здавалося, що ситуацію ще можна врятувати. Проте становище лише погіршувалося: після наступних двох відрізків у Сергія був 22-й результат, а після заключних 12 км і того гірше — підсумкове 23-е місце. Від чемпіона Тейлора Гамільтона зі Сполучених Штатів наш земляк відстав на 3 хв. 28,73 с. За словами Сергієвого тренера Анатолія Чаюка, однією з причин невдалого виступу Гончара в Афінах є важкий сезон і, зокрема, участь у « Джиро». Стосовно виступу в груповій гонці, то п.Анатолій вважає, що Сергій по ходу гонки відчув, що може за щось поборотися, а тому їхав її до кінця. Від інших рівнян чогось неймовірного навряд чи хтось в Афінах очікував, а тому їхні результати особливо не засмутили. Острожанка Оксана Захарчук у штовханні ядра в групі В показала 11-й результат — 17,28 м і, звісно, до фіналу не пробилась. Для порівняння: бронзова призерка змагань штовхнула ядро на 19,55 м. Рівенський легкоатлет Вадим Слободенюк до фіналу теж не потрапив. В одному з трьох попередніх забігів на дистанції 3000 м з перешкодами Вадим показав восьмий результат — 8:24,84. Найкращим на цей момент результатом рівнян є восьме місце, яке посів у категорії до 94 кг здолбунівський важкоатлет Анатолій Мушик. У ривку Анатолій підняв 175 кг, а в поштовху — 212,5, набравши у сумі 387,5 кг. Бронзовий призер змагань показав результат на 10 кг кращий. Інший здолбунівський штангіст Микола Гордійчук у категорії до 105 кг підняв у сумі 395 кг (185+210), що забезпечило йому 11 місце. Зазначимо, що 20-річний Гордійчук у цій категорії був наймолодшим спортсменом. Останньою надією спортивної Рівенщини в Афінах залишається Ольга Міщенко, яка 28 серпня виступатиме в бігу в естафеті 4х400 м. Загалом участь у цьому виді братиме 16 команд, тому, на думку спеціалістів, пробитися щонайменше до фінальної вісімки українкам цілком до снаги.