Музичну школу в Рівному «стягнули», а директор просить побудувати нову

1691 0

Ми у соцмережах:

Музичну школу в Рівному «стягнули», а директор просить побудувати нову

Нещодавно перехожі на вулиці 16 Липня помітили нову прибудову до другого корпусу старої будівлі Рівненської музичної школи ім. Лисенка. Оскільки під час робіт використовували стару цеглу, то любителі старовини навіть похвалили будівельників. Виявилось, що в такий спосіб рятують аварійне приміщення.

Олександр ПриходькоОлександр Приходько, директор музичної школи:

— Другий корпус був побудований у 1905 році. До нього колись прибудовували туалетні кімнати. Оскільки приміщення було в аварійному стані, то виділили 1,5 млн. грн, щоб його стягнути. Коли ж туалетні кімнати розібрали, виявилось, що там ще й немає фундаменту. Через це був залитий фундамент, а приміщення заново склали. Але що буде далі — не знаємо.

На ремонт лише цього корпусу потрібно приблизно 15 млн грн, а у нас їх три. Будівлі старі, уражені грибком. Всі комунікації потрібно замінювати. За опалювальний сезон було вже три пориви мережі. І зараз немає тепла. Відправимо дітей на дистанційне навчання, поки опалення не відремонтують Але можете уявити, як це вчити музики дистанційно… А в першому корпусі дах протікає.

На мою думку, нам потрібно побудувати нову сучасну музичну школу замість того, щоб реставрувати старі приміщення. Тим більше, що у нас займається близько тисячі дітей. Всім місця не вистачає, тому діти мусять навчатися до 21-ї години. Добре, що приміщення хоч в центрі Рівного. Львів будує нове сучасне приміщення музичної школи, в Черкасах приміщення має форму контрабаса. А у нас там, де третій корпус, колись конюшні були. Цей корпус узагалі потрібно зносити. Тому єдиним правильним і дешевшим виходом буде лише будівництво нових приміщень музичної школи.

В музичній школі уже побував міський голова Олександр Третяк, йому й розповіли, що дітям, які в ній навчаються, потрібно побудувати нову музичну школу.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також