Послухати новий альбом композитора неокласичної музики Єгора Грушина у драмтеатр цього понеділка прийшло чимало рівнян. Поєднання рояля, віолончелі та скрипки у багатьох викликає хвилю спогадів та почуттів, саме тому, стверджує композитор, його музика і подобається слухачам.
Єгор Грушин
У Рівному Єгор Грушин представляв свій новий альбом «Once», до якого увійшло 9 треків. Проте на концерті звучали не лише нові композиції, а й твори зі старіших альбомів — загалом близько 20.
— Новий альбом відрізняється від попередніх, - зазначає композитор. — Перш за все, у ньому лише одна композиція — без супроводу струнних інструментів. Я б сказав, що це більше поп-альбом. Твори у ньому милозвучні та світлі. Коли створювали альбом, старалися уникнути будь-якої концепції. Проте зараз розумію, що слухати його можна на одному ритмі. Він дуже короткий — 30 хвилин — тож його спокійно можна прослухати дорогою на роботу.
Усі композиції нового альбому — контрастні: швидкі змінюються повільними і т.д. Найулюбленішим твором, зазначив Єгор Грушин, є останній трек з альбому — композиція, яку написали для фільму «Жива», що вийде на екрани наступного року.
За словами композитора, це вже його восьмий концерт у Рівному, проте вперше він грав на сцені рівненського театру. Як зізнався під час виступу, в Рівному його завжди приймають тепло. «Ми любимо Рівне і тут люблять нас», — зазначив композитор.
Після концерту Єгор охоче фотографувався з шанувальниками та роздавав автографи. Композитор розповідає, що творить саме для людей, тому його музика і зрозуміла для багатьох.
— Найприємніше — отримувати фідбеки, листи з розповідями, що люди відкрили у собі щось нове, якісь спогади, коли слухали мою музику, — зазначив Грушин.
Концерт у Рівному з новим альбомом — третій після виступів у Києві та Львові. З Рівного Єгор Грушин з командою розпочинає експрес-тур містами України. За 20 днів планують зіграти 17 концертів у 16 містах.
— Новий альбом має чудовий попит за кордоном, - зазначає Єгор Грушин. — Але якщо за кордоном знають і своїх, і наших композиторів, то в Україні з цим гірше. Потрібно популяризувати класичну музику у нас. Ми намагалися знайти місцевих композиторів і дати їм шанс виступити перед нашими концертами у різних містах. У Рівному не зголосився ніхто.