МВС передасть Рівному 43 світлофори

1156 0

Ми у соцмережах:

фото - Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

У Рівному є 43 світлофори, які перебувають на балансі державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Інформ-Ресурси». Нині філії «Інформ-Ресурсів» по Україні, зокрема в Рівному, перебувають на стадії ліквідації.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Ярослава Сахнюка, Міністерство внутрішніх справ України в управління житлово-комунального господарства Рівного надіслало лист з проханням взяти ці світлофори на баланс міста.

Ярослав Сахнюк запропонував, щоб ці світлофори обслуговувало комунальне підприємство «Інтелектуальні транспортні системи». Він зазначив, що для того, аби підприємство взяло світлофори на свій баланс, не потрібно мати відповідних дозволів на їхнє обслуговування. Підприємству треба тільки внести відповідні зміни до статуту.

Під час комісії з питань міського господарства депутат міської ради Роман Стасюк запропонували обговорити питання про передачу у комунальну власність світлофорів ще із комунальним підприємством «Міськсвітло», бо вважає доцільнішим передати світлофори «Інформ-Ресурсів» на баланс цього підприємства.

Остаточне рішення ухвалять під час сесії міської ради.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також