На «Авангарді» вже готують «конверт» — але в борг

1148 0

Ми у соцмережах:

На «Авангарді» вже готують «конверт» — але в борг

До кінця року щомісяця на реконструкцію стадіону «Авангард» будуть надходити кошти з державного бюджету. Загалом — 100 мільйонів гривень. Ще 50 мільйонів надійде з міського бюджету. Ці кошти очікує генеральний підрядник будівництва стадіону, фірма «Фіалка», яка поки виконує роботи в борг.

Андрій Конашко, керівник проєкту реконструкції:

Наразі уже виконуються внутрішні оздоблювальні роботи стін та підлоги східної трибуни. Завершується монтаж плит-сидінь та тривають роботи з внутрішньої розводки мереж. Йдеться про вентиляцію та електроенергію. Роботи з водопостачання, опалення та каналізації уже виконані. Проводимо утеплення фасадів. На футбольному полі уже покладено дренажну систему, підігрів та систему автоматичного поливу. Майданчик уже засипано піском — ми готуємо «конверт» для облаштування газона.

Також тривають роботи з облаштування східної трибуни, яка зі сторони Усті. З одної частини уже зроблено кладку основних несучих стін, виконується облаштування монолітних балок та поясів, яке дозволить в подальшому робити перекриття.

Хочу, щоб усі зрозуміли, що навіть за відсутності фінансування будівельні роботи не припинялися. Тобто вони виконуються в борг. У січні керівник фірми «Фіалка» Юрій Фалко озвучував громадськості, що в борг було виконано робіт на 32 мільйони гривень. Станом на червень ця сума зросла. Озвучувати ту кількість коштів, яку заборгували, я не маю права. Лише скажу, що кошти з міського бюджету лише частково покриють борг.

Нагадаємо, що загальна вартість реконструкції стадіону «Авангард» — 550 мільйонів гривень. Раніше було заявлено, що для завершення трибуни та футбольного поля потрібно хоча б 200 мільйонів гривень. Але коштів, на які очікують, поки недостатньо. Можливо, допоможе обласна рада, яка раніше заявляла про готовність допомогти фінансово з реконструкцією «Авангарду»?

Сергій Кондрачук, голова Рівненської облради:

На майбутній сесії депутати планують розподілити кошти з перевиконання надходжень до бюджету за півріччя. При цьому я буду наголошувати на необхідності спрямувати видатки на реконструкцію стадіону «Авангард», а рішення уже за депутатами.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також