![На Березнівщині молодик вдарив шурина ножем у груди, бо той не підготував наживку для ранкової риболовлі](/img/650/na-bereznivshchini-molodik-vdariv-shurina-nozhem-u_20220714_4022.jpg)
Конфлікт між 22-річним жителем села Поліське та його 33-річним шурином виник, бо обидва чоловіки були нетверезими.
Поліцейські з’ясували, що 22-річний молодик проживає разом із батьком. Напередодні до них із Березного приїхали погостювати сестра з чоловіком. Увечері 12 липня 33-річний чоловік повернувся із риболовлі напідпитку, а потім продовжив застілля з родичами.
Коли всі пішли спати, між чоловіками виник конфлікт та бійка, в ході якої молодший ударив старшого кухонним ножем у груди.
«Швидку» викликали батько та сестра зловмисника, які прокинулися від галасу. Потерпілого із проникаючим пораненням легені, пневмотораксом та у стані алкогольного сп'яніння госпіталізували. 22-річного зловмисника затримали. За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі повідомили йому про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.