На будинок не вистачає грошей

1793 0

Ми у соцмережах:

На будинок не вистачає грошей

Скандальний будинок на Тихій, 4, який почали будувати у 2012 році, досі не завершено.Забудовником є колишній директор школи №13 Микола Мовчан, а неофіційно — нотаріус Андрій Круліковський.

буд тиха Нагадаємо, що міська влада довго судилася із забудовником через два "зайвих" поверхи (проектом було передбачено чотири, а звели шість), проте всі суди програла. Таким чином, у будівлі перші два поверхи будуть під офіси, а решта чотири — під квартири. При цьому мешканці сусідніх будинків невдоволені будівництвом і постійно пишуть скарги. Євгенія Лисенко, мешканка вулиці 16 Липня:

— Днями у будинку так щось робили, що цілі брили летіли на землю. Одна мало не придушила дитину, яка гралася м'ячем. Отак-от можновладці будуються. Ми не раз писали запити в міську раду про цей будинок — нам одні відписки присилають. Ще б пак! Я чи не щодня бачу авто міських високопосадовців у сусідньому італійському ресторані.
Микола Мовчан, забудовник:
— Про випадок з брилами не чув. Хочемо до кінця року закінчити будівництво, але є проблеми із коштами, а роботи ще багато. На продаж квартири не виставляли. Будемо продавати, коли все закінчимо. Зробили перегородки, які легко демонтувати, щоб з двох квартир охочі могли зробити одну, до прикладу.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також