![На букви одягнули шапки](https://farm5.staticflickr.com/4680/39301827552_bbb722dfd4.jpg)
Інсталяцію «Я люблю Рівне», яка за літо вже стала брудною, до новорічно-різдвяних свят оновили — на радість любителів фотографуватись.
Інсталяцію «Я люблю Рівне», яка за літо вже стала брудною, до новорічно-різдвяних свят оновили — на радість любителів фотографуватись. Букви прикрасили сніжинками та сніжком та одягнули на них шапки. Інсталяцію оновлювали вихованці дитячої художньої школи. Її директор Артур Мартиненко розповів, що в такому вигляді інсталяція стоятиме до закінчення Різдвяних свят. А наступне оновлення і прикрашення буде напередодні Великодня.