На дорогах Рівненщини запрацюють ще два «Каскади»

1894 0

Ми у соцмережах:

На дорогах Рівненщини запрацюють ще два «Каскади»

З п’ятниці, 26 листопада, на трасі Київ-Чоп у Рівненській області запрацюють ще дві камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Камери встановлені на об’їзній трасі Рівного та поблизу села Птича. Тепер у нас їх буде чотири.

Про встановлення приладів контролю «Каскад» повідомив у Фейсбуці перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький. На Рівненщині камери автоматичної відеофіксації порушень встановили у таких місцях:

об’їзна довкола Рівного у напрямку Львова (обмеження швидкості 50 км/год);
поблизу села Птича Дубенського району у напрямку Києва (обмеження швидкості 70 км/год). 

Отож тепер на Рівненщині працюватиме чотири камери, два прилади автоматичної фіксації порушень запрацювали з 13 жовтня біля сіл Велика Омеляна (біля Рівного) та Панталія (Дубенський район).

З 26 листопада на автомобільних дорогах Запоріжжя, Львова, Тернополя, Донецької, Миколаївської, Рівненської та Харківської областей запрацюють 10 приладів фіксації правопорушень.

Система «Каскад» здатна виявляти цілий спектр порушень: порушення швидкісного режиму; контроль проїзду смугою громадського транспорту; порушення правил проїзду перехресть і проїзд на червоний сигнал світлофора; виїзд на смугу зустрічного руху; порушення правил рядності і дорожньої розмітки, правил паркування; ненадання переваги пішоходу на переході та поліцейське панорамне відеоспостереження.

Отже з 26 листопада автоматично фіксуватимуть правопорушення 246 приладів, які розташовані у 24 містах та 15 областях.
З картою розміщення можна ознайомитися на сайті МВС .


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також