![На Дубенщині ще одна релігійна громада приєдналася до ПЦУ](/img/650/na-dubenshchini-shche-odna-relihiyna-hromada-pried_20221222_2105.jpeg)
Це сталось у селі Княгинин.
Там відбулися загальні збори Свято-Хрестовоздвиженської парафії Дубенського благочиння, які були скликані членами релігійної громади відповідно до вимог Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
- На зборах члени релігійної громади переважною більшістю голосів прийняли рішення підлеглість у канонічних і організаційних питаннях релігійної громади змінити на підлеглість Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійної громади, - повідомила пресслужба Рівненської єпархії.