На Дубенщині запрацювала ще одна поліцейська станція

344 0

Ми у соцмережах:

На Дубенщині запрацювала ще одна поліцейська станція

У 19 громадах Дубенського району працюють поліцейські станції. До кінця року планується відкриття крайніх двох — у Млинові та Семидубах. Відтак, постійна присутність поліцейського на території обслуговування буде у всіх територіальних громадах.

Дільничний офіцер поліції Варковицької територальної громаи відтепер прийматиме громадян у відремонтованому та обладнаному всім необхідним приміщенні, матиме змогу оперативно реагувати на звернення громадян, а відтак — посилити заходи їхньої безпеки.

Поліцейську станцію проінспектували заступник начальника ГУГП в Рівненській області Сергій Крошко, начальник Дубенського РВП Сергій Савран, голова Дубенської РВА Всеволод Пекарський та керівник Варковицької ТГ Юрій Парфенюк, який безпосередньо посприяв в облаштуванні безпекового осередку.

- Пріоритет на сьогодні в нашій діяльності — максимально забезпечити постійну присутність поліцейського на території обслуговування, покращити якість поліцейського сервісу для громадян, — зазначив Сергій Крошко. — Адже це — ключові фактори у створенні безпекового середовища населенню. - Відрадно, що в цьому питанні маємо синергію усіх гілок влади і, передусім, органів місцевого самоврядування. Тому вдячний за підтримку і розуміння з боку керівництва громад і Варковицької зокрема.

Дільничний офіцер поліції Володимир Сидорчук обслуговуватиме 12 населених пунктів, на території яких проживає понад п’ять тисяч осіб. Утім, на нього покладатиметься подвійна відповідальність: йому доведеться опікуватися не тільки жителями громади, а й вимушено переселеними особами, яким місцева влада облаштувала житло у тому ж приміщенні, де знаходиться поліцейська станція.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також