![знайшли і знищили](/img/650/na-dubenshchini-znayshli-artsnaryadi-ta-hranati_20211024_7335.jpg)
Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області під час технічного обстеження лісу поблизу села Пирятин Повчанської територіальної громади знайшла 35 вибухонебезпечних предметів.
Усі - часів Другої світової війни. Там були 4 артснаряди калібром 152мм, 21 артснаряд калібром 76мм, 7 артснарядів калібром 45 мм та 3 ручні гранати РГ-42. Усі боєприпаси підірвали у спеціально відведеному місці.