На Дубровиччині народились Ніхан та Митрофан

1469 0

Ми у соцмережах:

На Дубровиччині народились Ніхан та Митрофан

Смертність у Дубровицькому районі перевищує народжуваність.

469 дітей народилось у Дубровицькому районі у 2018 році (у 2017 році – 578 дітей). Серед народжених – 238 хлопчиків та 231 дівчинка. Також минулоріч у районі народилося 3 пари двійнят.

- Безпосередньо у Дубровицькому районному відділі ДРАЦС зареєстровано 231 народження дітей. Серед них 158 батьків скористалися проектом Мін’юсту та отримали свідоцтво про народження малюків беспосередньо у пологовому відділенні Дубровицької центральної районної лікарні, - зазначає начальниця відділу ДРАЦС Інна Протосавицька. - Одночасно з реєстрацією народження батьки мають можливість подати через відділ ДРАЦС також документи на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Найпопулярнішими іменами в районі у 2018 році були Софія, Мілана, Олександра, Аліна, Злата, Анна, Соломія, Ангеліна серед дівчаток. Серед хлопчиків: Марк, Матвій, Назар, Данило, Артем, Олександр, Давид, Тимофій. Серед рідковживаних та незвичних імен, які присвоювали батьки при народженні дівчаткам, були Ліна, Сара, Лія, Кіра, Суламіта, Ніхан, Аделіна, Естер, Віола, Камелія, Єва-Ніка, хлопчикам - Асіф, Афанасій, Дамир, Митрофан, Лев, Орест, Любомир, Світослав, Даниїл, Артемій.

За даними відділу ДРАЦС, смертність у Дубровицькому районі перевищує народжуваність. У 2018 році у районі померло 715 осіб, з них відділом зареєстровано 92 смерті, сільськими радами - 623 смерті. Також за минулий рік було зареєстровано 156 шлюбів, 119 з яких зареєстрували у Дубровицькому районному відділі ДРАЦС, та 16 розірвань шлюбу. П’ятеро мешканців Дубровицького району змінили свої імена. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також